Föremål som liknar oljemålning Pou
6240 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 9 oktober 2023
5244 Oljemålning
Såld: 1.500 kr
Såldes den 2 maj 2022
3051 Oljemålning
Såld: 3.000 kr
Såldes den 10 januari 2022
7483 Oljemålning
Såld: 1.300 kr
Såldes den 22 mars 2021
5405 Oljemålning
Såld: 200 kr
Såldes den 24 februari 2020
9505 Oljemålning
Georg Poulsen (Gemp), Signerad. Olja på pannå, 22x33
Såld: 300 kr
Såldes den 18 mars 2019
4363 Oljemålning
Såld: 600 kr
Såldes den 30 juli 2018
1144 Oljemålning
Poul Rönne (1884-1964), interiör, signerad, 47x36
Såld: 1.000 kr
Såldes den 7 augusti 2017
4444 Oljemålning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 19 juni 2017